Karolina Szostak zjawiła się w czwartek wieczorem na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Gwiazda, która ostatnio schudła 30 kilogramów, cały czas zachwyca szczupłą i nienaganną figurą! Dziennikarka lubi ją podkreślać nowymi, modnymi zestawami. Tak samo zarobiła i tym razem. Karolina postawiła na zestaw od polskiego projektanta. Którego?

Karolina Szostak na jesienną ramówkę Polsatu wybrała dla siebie welurowy garnitur w kolorze intensywnej rdzy od Łukasza Jemioła. Do tego zestawu gwiazda Polsatu dobrała czarną bluzkę z przezroczystym wykończeniem oraz szpilki i pikowaną torebkę dokładnie w takim samym kolorze. Ciepły i mięsisty welur to absolutny hit tej jesieni. Szczególnie w tak nasyconym kolorze. Tak samo z resztą jak przezroczystości. Nie mamy zatem wątpliwości, że Karolina Szostak sięgnęła po niezwykle modne elementy stylizacji. Czy jednak całość robiła dobre wrażenie?

ZOBACZ: RAMÓWKA POLSATU 2017 Foremniak, Herbuś, Socha i inne gwiazdy na prezentacji nowej ramówki Polsatu

O ile samemu zestawowi nie mamy zbyt wiele do zarzucenia, to jednak zachodzimy w głowę, dlaczego piękna dziennikarka zdecydowała się na tak ciemny makijaż do tego outfitu...? Mocno podkreślone oczy, ciemna szminka, błyszcząca cera oraz włosy zaczesane do tyłu spowodowały, że Karolina wyglądała jak figura woskowa! I choć z reguły jesteśmy zachwyceni modowymi wyborami Karoliny, to jednak do tego wizażu nie jesteśmy przekonani...

A Wam jak się podoba Karolina w tym jesiennym wydaniu? Zgadzacie się z nami, czy macie zupełnie odmienne zdanie…?