Wczorajszego wieczoru odbył się pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Duet projektantów zaprezentował wyjątkowe stylizacje na sezon wiosna/ lato 2017. Najnowszą kolekcję „Julia’s not dead”  podziwiała plejada gwiazd.

Wśród nich była Karolina Szoztak, która zachwyciła swoją stylizacją na czerwonym dywanie. Dziennikarka przeszła sporą metamorfozę! Dzięki restrykcyjnej diecie i odpowiednim ćwiczeniom schudła ponad 20 kilogramów! Nic dziwnego, że jej metamorfoza zaskakuje i inspiruje innych ludzi.

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK w bikini. Widać efekty diety?

Wczorajszego wieczoru odbył się pokaz Paprocki & Brzozowski. Duet projektantów zaprezentował romantyczno-rock'and'rollową mieszankę kobiecych fasonów, do których projektanci zdążyli już przyzwyczaić przez ostatnie sezony. Tym razem również zaszaleli z kontrastami, łącząc seksowne koronki z drapieżną skórą.

ZOBACZ: POKAZ PAPROCKI & BRZOZOWSKI 15 najciekawszych stylizacji z wybiegu [ZDJĘCIA]

Kolekcję projektantów podziwiała plejada gwiazd w wyszukanych stylizacjach. Tego wieczoru nie dało się nie zauważyć właśnie jej. Karolina Szostak zachwyciła na czerwonym dywanie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: PAPROCKI & BRZOZOWSKI Zobacz, kto się pojawił na pokazie [NA ŻYWO]

Dziennikarka zaprezentowała się w śnieżnobiałej kreacji od duetu Paprocki & Brzozowski. Do ego gwiazda dobrała efektowną biżuterię od Scallin Jewelerry oraz jaskrawo pomarańczowe szpilki marki Kazar.