Karolina Szostak to popularna dziennikarka sportowa, którą fani sportu na antenie Polsatu mogli oglądać przez ostatnie 18 lat! Kto by pomyślał, że dziennikarka związana jest z tym medium tak długo! Przez lata Karolina rozwijała swoją karierę, a jej apogeum przypadło na 1. polsatowską edycję „Tańca z gwiazdami”, w której wystąpiła z Andrejem Mosejcukiem. Dziennikarka poradziła sobie w niej dość średnio. Nie zmienia to faktu, że to właśnie wtedy na dobre zainteresowały się nią media i portale plotkarski, co nie zmieniło się po dziś dzień.

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK Nie przestaje zachwycać! Tym razem w szarym garniturze!

Jak się okazuje, dotychczasowa lojalność i przywiązanie dziennikarko do stacji Zygmunta Solorza-Żaka to jednak za mało dla jego dyrektor programowej, Niny Terentiew. Odkąd Karolina Szostak schudła 20 kilo i zaczęła promować się jako wzór dla Polek zmagających się z nadwagą i otyłością, kierownictwo Polsatu miało zacząć „rzucać dziennikarce kolejne kłody pod nogi”, co wynika z tego, że w Polsacie wszelkie próby wybicia się na samodzielność są niemile widziane przez zarząd kanału, który chce mieć pełną kontrolę nad tym, jak promowane są jego gwiazdy.

W konsekwencji narastającej samodzielności Szostak w mediach, dziennikarka została wysłana na przymusowy urlop, który twa już od miesiąca i który miał być właśnie przedłużony o kolejne 90 dni!

Co dziennikarka zrobi z taką nadwyżką wolnego czasu? Póki co Szostak regularnie pojawia się na eventach, wspiera swojego ulubionego projektanta Łukasza Jemioła i przygotowuje się do promocji swojej książki „Moja spektakularna metamorfoza”, w której zdradza, jakimi środkami udało jej się szybko i zdrowo zrzucić 20 kilogramów.

W międzyczasie dziennikarka wybierze się także na wakacje w Hiszpanii. Czy tam będzie szukała inspiracji do swojej kolejnej publikacji? Tego póki co nie zdradza. Nie chce jednak też z mediami rozmawiać o jej potencjalnym konflikcie z władzami Polsatu.

POLECAMY: KAROLINA SZOSTAK w seksownej stylizacji na pokazie Paprocki & Brzozowski

Na jego antenie, jak jej nie było widać, tak cały czas jej nie ma. Czyżby zatem szykował się kolejny głośny transfer do TVN-u? W końcu Karolina jest blisko zaprzyjaźniona z Mateuszem Hładkim, który jest jedną z twarzy stacji. Czy dziennikarz „Dzień dobry TVN” będzie próbował przeforsować jej aplikację u Edwarda Miszczaka? Wcale byśmy się nie zdziwili jeśli tak by się to właśnie skończyło…