Karolina Włodarska weszła do domu Wielkiego Brata zaledwie kilka dni przed finałem pierwszej edycji "Big Brother" w TVN 7. Szybko okazało się jednak, że nie jest pełnoprawną uczestniczką tego sezonu programu i będzie walczyć o zwycięstwo dopiero w zaplanowanej na jesień nowej edycji  show. Wysoka, szczupła i ładna kobieta od razu zwróciła na siebie uwagę widzów i internautów. Karolina Włodarska-Karolkiewicz, bo tak brzmi pełne nazwisko uczestniczki nowej edycji "Big Brother", studiowała fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Karierę zawodową związała z modelingiem. Na swoim koncie ma kampanie reklamowe dla takich marek, jak Gino Rossi, Big Star i Monnari.

Ile ma lat? Kim jest jej mąż? Jakich ma sławnych znajomych? Garść najważniejszych informacji na temat Karoliny z "Big Brother" znajdziecie już teraz poniżej.

Karolina Włodarska - wiek, wzrost, wymiary

Karolina Włodarska przyszła na świat 14 października 1991 roku. Jesienią skończy więc 28 lat. Z jej profilu na stronie agencji Rebel Models dowiadujemy się, że ma 180 cm wzrostu, a jej wymiary to: 84 (biust), 61 (talia) i 91 (biodra).

Karolina Włodarska - ślub, mąż

Karolina Włodarska jest w związku z Adrianem Włodarskim. Na początku kwietnia 2019 roku para wzięła ślub. Poza miłością łączy ich także zawód - mąż Karoliny również jest doświadczonym w Polsce i za granicą modelem. Był pierwszym Polakiem, który poszedł w pokazie domu mody Gucci. Występował jako ekspert w polskiej edycji "Top Model".

Karolina Włodarska - sławni znajomi

Spostrzegawczy fani "Big Brother" szybko dopatrzyli się powiązań Karoliny ze światem mediów i show-biznesu. Co ciekawe, wśród znajomych modelki na Facebooku jest m.in. Bartek Jędrzejak, czyli prowadzący "Big Brother" oraz Paulina Biernat, tancerka występująca w "Tańcu z gwiazdami", a prywatnie przyjaciółka Michała Szpaka.

Zobacz zdjęcia Karoliny Włodarskiej i jej męża w naszej GALERII >>