Kasia Bujakiewicz w sobotę wieczorem pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem ze ślubu ze swoim wieloletnim partnerem, Piotrem Maruszewskim. To wydarzenie było dla jej fanów o tyle dużym szokiem i zaskoczeniem, że para przez długie lata żyła w związku nieformalnym. Kasi i Piotrowi w 2011 urodziła się córka i wówczas nawet to nie zaprowadzało ich przed ołtarz. Jak widać, po 7 latach od tego wydarzenia para zmieniła podejście do formy swojego związku i postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Gdzie i kiedy się to stało?

Kasia Bujakiewicz wyszła za mąż!

Kasia Bujakiwiecz i Piotr Maruszewskim urządzili ostatnio uroczystość ślubną w hotelu w Poznaniu, który słynie z luksusowych wnętrz i bardzo dobrej obsługi. Nic dziwnego - należy on do Grażyny Kulczyk. Kasia nie postawiła tego dnia jednak na długą do ziemi, białą suknię, a wybrała dla siebie ciemną sukienkę wieczorową. Takich kreacji ślubnych nie widujemy na zdjęciach weselnych gwiazd zbyt często. Kasia zapoczątkuje nowy trend?

Piotr Maruszewski - kim jest mąż Katarzyny Bujakiewicz?

Piotr Maruszewski jest o dwa lata młodszy od Kasi. Podobnie jak aktorka, pochodzi z Poznania. To właśnie tam się poznali. Maruszewski zawodowo zajmuje się reklamą. Świeżo poślubiony mąż Katarzyny Bujakiewicz prowadzi własną firmę – agencję PM Interactive, która realizuje  kampanie zasięgowe oparte na portalach społecznościowych.

Kasi i Piotrowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 

Post udostępniony przez Katarzyna Bujakiewicz (@k.bujakiewicz) Mar 10, 2018 o 10:58 PST