Katarzyna Burzyńska jest w ciąży. Prezenterka telewizyjna i blogerka ogłosiła szczęśliwą nowinę w lutym, a dokładnie w Walentynki. Na swoim profilu na Instagramie, opublikowała piękną sesję ciążową, na której było widać jej zaokrąglony, ciążowy brzuch. Przypomnijmy, że Kasia Burzyńska jest już mamą 3-letniego synka, Henryka. Jak się okazuje, teraz na świat przyjdzie jej wymarzona córeczka. W wywiadzie z portalem Plejada, gwiazda zdradziła nie tylko płeć, ale również imię swojego drugiego dziecka. 

Kasia Burzyńska: płeć i imię dziecka

"Jesteśmy małżeństwem, które wszystko ma zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Nasza córka będzie nosiła imię Józefina" – mówi Burzyńska w rozmowie z Plejadą.

Kasia  Burzyńska w rozmowie z portalem zdradziła również jakie są jej ciążowe zachcianki oraz ile kilogramów przytyła podczas drugiej ciąży. 

"Bardzo łaskawa jest dla mnie ta ciąża. Zresztą, pierwsza też taka była. Wtedy przytyłam osiem i pół kilo, a teraz, jak na razie, cztery. I w pierwszej, i w drugiej ciąży miałam tę samą jednorazową zachciankę – kaszankę. Biorąc pod uwagę fakt, że od dwóch i pół roku nie jem mięsa, było to dość zaskakujące. No ale zjadłam i to z zadowoleniem." 

Gratulujemy!