Katarzyna Burzyńska niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Przypomnijmy, że mama 3-letniego Henryka tym razem spodziewa się córki. Znana kiedyś z anteny MTV dziennikarka i jej mąż, Łukasz Sychowicz, zdecydowali, że dadzą dziewczynce na imię Józefina. Współpracująca obecnie z Anną Lewandowską blogerka parentingowa z okazji zbliżającego się wielkimi krokami porodu wyprawiła baby shower. Moda na tego typu przyjęcia co prawda przyszła do nas z Ameryki, ale Kasia postanowiła nadać jej zdecydowanie bardziej swojski klimat. Białe sukienki, kwiaty, wianki i motywy roślinne - koleżanka Kasi Burzyńskiej stwierdziła, że podczas baby shower wyglądały jak mityczne nimfy z ballad Adama Mickiewicza.

Wczoraj odbył się mój baby shower pod roboczym i uroczym tytułem nadanym mu przez @iwona_skrzypczak „Banda nawiedzonych Świtezianek”. To było wspaniałe popołudnie i wieczór ... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Ach... Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa! Bezcenna!!! - napisała Burzyńska w niedzielę, 9 czerwca, na Instagramie.

Na baby shower Kasi Burzyńskiej bawiły się m.in. Marta Manowska, stylistka Iwona Skrzypczak, fotografka Asia Typek oraz projektantka i właścicielka marki Zaquad, Anna Banaczek.

- Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy i chcieja, kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą!
Dziękuję Wam dziewczyny, że byłyście. Cieszę się, że Was mam!!! Czuje się 100% szczęściarą! Dzięki Wam zasypiałam szczęśliwa i obudziłam się z uśmiechem
- dodała dziennikarka.

Zobacz zdjęcia z baby shower Kasi Burzyńskiej w GALERII >>