Kasia Cerekwicka dodała ostatnio na swój Instagram wpis, który sugeruje, że piosenkarki jest już po zaręczynach! Obserwujący gwiazdę od razu zaczęli komentować jej fotkę, na której widzimy rękę gwiazdy z pierścionkiem, którą ta kładzie w romantycznym geście na męskiej ręce. Gratulacjom of fanów wokalistki nie ma końca. Czy jednak Kasia Cerekwicka zdradziła jakieś szczegóły dotyczące jej zaręczyn oraz przyszłego ślubu?

Kasia Cerekwicka - zaręczyny

O zaręczynach Kasi Cerekwickiej fani wokalistki dowiedzieli się z jej Instagramu. O tym, że faktycznie chodziło o zaręczyny, możemy się domyślić z podpisu, który przy nim widnieje. Co Kasia Cerekwicka napisała przy okazji tego zdjęcia?

„Prawdziwa miłość jest tylko jedna! Los stawia często jej wyzwania. Rozdziela dwoje kochających się ludzi, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą. Naszym zdaniem jest przetrwać te wszystkie burze i zrozumieć, że tylko raz w życiu dostajemy dar czystej miłości. Reszta to złudzenie tej właściwej.”

Kasia Cerekwicka - z kim się zaręczyła?

Jak widać, najwyraźniej związek Kasi nie należał do najspokojniejszych, bo – jak wynika z jej wpisu – jakiś czas temu rozstała się ze swoim obecnym narzeczonym. Kto nim został? I kiedy gwiazda planuje wesele? Tego wokalistka postanowiła póki co nie zdradzać. Pewne jest tylko to, że Kasia już za jakiś czas dołączy do gwiazd, które zobaczymy przed ołtarzem w białej sukni. Przypomnijmy, tylko w miniony weekend ślub wzięły Sylwia Nowak, Dominika Gwit ora Anna Karczmarczyk.

Kasi Cerekwickiej serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać, kiedy gwiazda pokaże swojego przyszłego męża!