Kasia Dereń w "The Four. Bitwa o sławę"! Znana wokalistka, która zdobyła popularność w programie "The Voice of Poland" i brała udział w eliminacjach do Eurowizji, stanie w rywalizacji w show Polsatu. Jej występ zobaczymy na antenie już w najbliższy piątek, 6 listopada. Jurorzy, którzy doskonale znają możliwości wokalne Kasi Dereń, powitają ją owacją na stojąco. - Kasia, przepraszam. Czy Ty przyszłaś po ich krzesła, czy po nasze krzesła - zapyta ją Igor Herbut, wskazując na fotele uczestników, a następnie jurorów. 

Kasia Dereń w "The Four. Bitwa o sławę" [WIDEO]

- Będzie ogień na scenie. Bardzo lubię dołożyć do pieca, więc na pewno tego nie pożałuję nikomu. Nie wrócę do domu, dopóki nie usiądę na krześle - zapowiedziała Dereń przed swoim występem. 

Kasia Dereń ma 35 lat i ogromne doświadczenie sceniczne - od lat śpiewa w chórkach na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami, jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, czy siostry Przybysz. Jej głos znany jest też widzom z programu "Taniec z Gwiazdami", w którym śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia, czy "Koło Fortuny". 

Po czyje krzesło sięgnie Kasia Dereń? Czy uda jej się zająć miejsce Magdy Krzemień, Karoliny Leszko, Samiego Harba lub Martina Fitcha? Zobaczcie zapowiedź jej występu poniżej.