W Operze Leśnej w Sopocie spotkała się cała plejada gwiazd. I to właśnie one zabawiały gości amfiteatru oraz widzów telewizji TVN. Na scenie poza Edytą Górniak pojawili się także m.in. Kasia Kowalska, Agnieszka Chylińska, Michał Szpak, Feel, Natalia Szroeder, Margaret, Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx oraz Igor Herbut. To właśnie dzięki obecności tych artystów widzowie TVN mogli więc usłyszeć takie miłosne hity jak "Ruchome Piaski" Varius Manx, "Color of Your Life" Michała Szpaka, "Królową Łez" Agnieszki Chylińskiej czy "Antidotum" Kasi Kowalskiej. Duże wrażenie zrobiła też sama Edyta Górniak, która zaśpiewała hit Mariah Carey „Without You". A która gwiazda wygalała najlepiej?

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK na Sopot Top of the Top Festival z sensacyjnym repertuarem

Ciężko nam to ocenić bo większość z nich powitała na bardzo fantazyjne stylizacje. Edyta Górniak postawiała na czarne, skórzane spodnie, białą koszulę i bomberkę w modny ostatnio, florystyczny wzór. Na skórzany zestaw, tym razem jednak czerwony, zdecydował się też Michał Szpak. Czarną stylizację – to nie zaskoczenie – wybrała dla siebie też Agnieszka Chylińska. Na ten sam kolor postawiła tez Kasia Kowalska, która jest ostatnio fanką sukienek Agnieszki Maciejak. A co z resztą?

Margaret jak zwykle pokazała, że ma dystans do mody i do białej sukienki wybrała futrzany kołnierz z … pluszowego misia! Na biel postawiła też Kasia Stankiewicz, która pokazała się w pięknej sukience Roberta Czerwika z aplikacjami z piór na ramionach. Mocno widoczna na scenie była po raz kolejny też Natalia Szroeder, która wybrała dla siebie zabudowaną suknie w wiktoriańskim stylu w kolorze dojrzałej brzoskwini.

A Waszym zdaniem która gwiazda miała najlepszy look podczas pierwszego dnia Sopot Top of The Top Festival 2017? Sprawdźcie wszystkie stylizacje w naszej GALERII i wybierzcie tę najlepszą!