Kasia Kowalska to jedna z tych wokalistek, dla których szczęśliwe były lata 90. Rozpoczęła karierę od wydania krążka Gemini w 1994 r., który osiągnął ogromny sukces komercyjny. Jego producentem był Grzegorz Ciechowski. Jak sama podkreślała w wywiadach, to on zachęcił ją do pisania tekstów piosenek. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Kowalska powraca odmieniona po siedmiu latach. Zobacz jej odważną metamorfozę

Życie uczuciowe wokalistki było pełne zawirowań. W 1996 r. związała się z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. Owocem ich relacji jest córka Aleksandra Julia, która urodziła się 2 maja 1997 r. Z kolei związek z perkusistą Marcinem Ułanowskim sprawił, że artystka powitała na świecie syna Ignacego w czerwcu 2008 r.

Ola jest już dzisiaj dorosłą dziewczyną. Niedawno skończyła 19 lat, interesuje się modą, a od października rozpoczyna studia na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni zgłębiających tajniki designu, która mieści się w Wielkiej Brytanii. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda córka Kasi Kowalskiej! Ola ma już 18 lat! [FOTO]

Aleksandra Kowalska chętnie zamieszcza zdjęcia na Instagramie. Ostatnio pisaliśmy o jej metamorfozie: córka wokalistki zmieniła kolor włosów na blond oraz zrobiła sobie tatuaż oraz przekuła nos.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Kowalska nie uwierzysz, jak zmieniła się jej córka: tatuaż, kolczyk i... nowa fryzura!

Tym razem pochwaliła się ciałem w stroju kąpielowym na wakacjach w USA. Córka gwiazdy wypoczywa wraz z mamą i bratem Ignacym w Kalifornii nad Oceanem Spokojnym. Trzeba przyznać, że szczupła sylwetka Oli może wzbudzać zachwyt, podobnie jak jej długie nogi.

(na tym zdjęciu na dalszym planie widoczny jest brat Oli, Ignacy - owoc związku Kasi Kowalskiej z perkusistą Marcinem Ułanowskim).