Kasia Kowalska należała kiedyś do czołówki polskich gwiazd i ma na koncie wiele ponadczasowych hitów. Wokalistka od dawna jednak mocno ogranicza swoją obecność w show-biznesie, a ostatni album nagrała sześć lat temu.

Wszystko wskazuje na to, że Kowalska będzie teraz jednak musiała wrócić do pracy. Jak donosi bowiem "Fakt", gwiazda w 2006 roku kupiła zabytkową willę na warszawskim Żoliborzu, której remont pochłania ogromne pieniądze.

Kasi nie stać na taki standard życia, jaki miała do niedawna. To oczywiście nie jest tak, że musi biedować, ale znacznie ograniczyła luksusy i wygody. Wszystko przez dom, w który zainwestowała mnóstwo pieniędzy, a nadal jest w nim co robić – zdradził w rozmowie z "Faktem" znajomy Kowalskiej.

Tabloidowi udało się dowiedzieć, że wokalistka znalazła się przez tę nietrafioną inwestycję w tak trudnej sytuacji, że musiała nawet sprzedać mieszkania, które dotychczas wynajmowała za spore pieniądze.

Nie dość, że sam zakup domu i jego wstępny remont był już bardzo kosztowny, to w dodatku wnętrza posiadłości mocno ucierpiały przed pięcioma laty z powodu wycieku z rur. Wszystko to sprawiło, że wymarzony dom Kasi Kowalskiej okazał się być skarbonką bez dna.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Kowalska - Gotowa na wszystko