Kasia Kowalska od kilku dni mierzy się z falą krytyki. Wokalistka najpierw znalazła się pod obstrzałem internautów z powodu koncertu w Ciechanowie, który zagrała w majówkę, a negatywnych komentarzy przybyło, kiedy okazało się, że jej córka jednak nie ma koronawirusa. Kowalskiej zarzucono, że próbowała wzbudzić współczucie fanów i dlatego przez długi czas nie dementowała plotek o chorobie Oli. Wokalistka postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy w nowym wpisie na Instagramie.

Kasia Kowalska odpowiada na krytykę w związku z chorobą córki

Kowalska postanowiła nie poruszać sprawy koncertu w Ciechowie, za który miasto zostało ukarane grzywną w wysokości 30 tys. zł z powodu narażenia mieszkańców i ignorowania wprowadzonych obostrzeń. Odniosła się natomiast po raz pierwszy do słów krytyki w związku z chorobą córki. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie domowego sernika z wyczerpującym opisem (pisownia oryginalna):

- #kochani bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego ... przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci ... jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy .

Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka ... no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili .... Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, #milegodnia #serniczek #homemade

Wokalistka w dalszym ciągu nie zdecydowała się jednak zdradzić, z jakiego powodu była hospitalizowana Ola Kowalska. Dodatkowo, na jej Instagramie została wyłączona możliwość komentowania zdjęć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kochani bardzo wam wspolczuje wszyscy jestesmy tacy zawiedzeni no jak mozna w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzec od innego ... przeciez to niesprawiedliwe najpierw podejrzewaja lekarze ze to ten a pozniej mowia ze nie ten ,okropienstwo ! Przeciez teraz nasze łzy i modlitwy stracily na wartosci ... jak smialas coreczko zachorowac jednak na cos innego ! ? Pisza do Ciebie pełni troski rodacy . Mam dla was jednak nadzieje przytocze rozmowe dwoch pań w kolejce ..Słyszala pani ze ta corka Kowalskiej nie miala tego koronawirusa ? A druga na to : Co pani powie a tak płakała jej matka ... no ale jak nie miala to moze jeszcze zachorować dodaje pani po chwili .... Jak mawial Janusz Głowacki :”Póki jest nadzieja na zemstę,można wiele przetrzymać.,, #milegodnia #serniczek #homemade

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Maj 6, 2020 o 1:27 PDT