Na Kasię Kowalską w ostatnich dniach wylała się fala krytyki. Internauci zarzucili wokalistce, że starała się wzbudzić współczucie, przez długo czas nie dementując plotek, jakoby jej córka miała koronawirusa. Ich wątpliwość budziła również decyzja o zagraniu koncertu w Ciechanowie i zachęcanie publiczności do podejścia pod scenę. Kowalska bardzo szybko z jednej z najbardziej lubianych piosenkarek stała się obiektem internetowego hejtu. Wokalistka i jej córka muszą mierzyć się z nim w czasie, kiedy powinny w całości skupić się na doprowadzeniu Oli do pełni zdrowia.

Kasia Kowalska odpowiada na krytykę fanów w związku z chorobą córki

Kasia Kowalska postanowiła nie ignorować krytycznych komentarzy i zamieściła drugi post na Instagramie: - Kochani, w czasach kiedy artyści pokazują wam różne pomysły prosto z zacisza domowego, postanowiłam również podzielić się z Wami takim oto pomysłem na moją stylizację #cudownydzien #nowytshirt #piateczekpiatunio - napisała pod zdjęciem z koszulką, na której napis nie brzmi już jednak tak miło.

Możecie o mnie mówić różne rzeczy, ale bądźcie tak mili i od***cie się od mojej córki - napisała na t-shircie wokalistka.

Myślicie, że Kasia Kowalska zdecyduje się zdradzić, na co chorowała jej córka? 

ZOBACZ TEŻ: KASIA KOWALSKA odniosła się krytyki internautów: "Jak śmiałaś córeczko zachorować na coś innego?"