Kasia Kowalska szczerze opowiedziała o sytuacji finansowej swojej córki. Ola Kowalska, która niedawno zaczęła studia za granicą, jest zmuszona żyć na koszt swojej sławnej matki. Ze względu na dużą ilość zajęć na uczelni w Londynie, 21-latka nie jest na razie w stanie podjąć nawet dorywczej pracy. Co więcej, okazuje się, że Kostek Joriadis, były partner piosenkarki, nie chce płacić dziewczynie należnych jej alimentów. Kasia Kowalska opowiedziała o problemach swojej córki z ojcem w jednym z najnowszych wywiadów.

Póki co jest na moim garnuszku, bo na pierwszym roku  mają mnóstwo nauki. Niedawno wygrała sprawę o alimenty ze swoim ojcem. Problem w tym, że pieniędzy nie można ściągnąć... Tata wciąż udowadnia, że nie ma za co żyć. Wiesz, jak to jest z alimenciarzami - wyznaje w "Pani".

Kasia Kowalska o ojcu swojej córki

Jak powszechnie wiadomo, Kasia Kowalska sama wychowywała swoją córkę. Muzyk Kostek Joriadis zostawił piosenkarkę z małym dzieckiem niemal tuż po porodzie. Artystka zdradziła, że ojciec Oli pozbawiony jest praw rodzicielskich, a córka w dokumentach ma wpisane tylko jej nazwisko.

 - Tata Oli nie szukał żadnego kontaktu z dzieckiem, nie dał przez te lata na utrzymanie córki ani grosza. Ponieważ kontaktu z nim mogły się wiązać z różnymi problemami, na przykład z utrudnianiem zgody na wydanie paszportu, został pozbawiony praw rodzicielskich, a Ola ma moje nazwisko - zdradza piosenkarka.

Kasia Kowalska o córce Oli

Córka Kasi Kowalskiej dość często wzbudza zainteresowanie internautów i mediów swoją aktywnością na Instagramie. Ola Kowalska jest przeciwieństwem swojej skromnej mamy i bardzo lubi wzbudzać mniejsze lub większe sensacje w sieci swoimi dwuznacznymi zdjęciami i wpisami. Co Kasia Kowalska sądzi o zachowaniu swojej córki w internecie? Już wiemy:

- Ona sama zarządza swoim wizerunkiem, celowo prowokuje i śmieje się z reakcji ludzi. Patrzy, co się dzieje, obserwuje te komentarze, wyciąga wnioski. Ma w sobie gen prowokacji, ironii, konfrontacji, ryzyka. Ja tego nie mam. Dla mnie każde wyjście na scenę jest stresem, przeżyciem. To trochę jak nawiązywanie intymnej rozmowy - mówi w rozmowie z "Pani".

Zdjęcia Kasi Kowalskiej z córką i nie tylko znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: GWIAZDA "M JAK MIŁOŚĆ" wzięła ślub! Kim jest jej mąż? ZDJĘCIE