To, że te święta odbiegają od normalności, odczuje z pewnością wielu z nas. Nie wszyscy będą mogli spędzić ich w gronie rodziny, ani najbliższych. W trudnej sytuacji jest również Kasia Kowalska, której 23-letnia córka Ola przebywa w szpitalu w Londynie zakażona koronawirusem. Stan dziewczyny jest na tyle poważny, że brytyjscy lekarze odmówili przetransportowania jej do Polski. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, a Kasia Kowalska niestety ma utrudniony kontakt ze szpitalem. Telefony informujące ją o stanie zdrowia córki otrzymuje podobno co dwa dni.

Kasia Kowalska w Wielkanoc myślami jest z córką Olą

Kasia Kowalska mimo wszystko stara się nadal myśleć pozytywnie. W sobotę na swoim profilu na Instagramie podzieliła się życzeniami wielkanocnymi. Wyznała przy okazji, że cały czas myśli o przebywającej w londyńskim szpitalu córce i podziękowała za wsparcie, które okazują jej fani.

- Spokojnych świąt. Jesteśmy myślami z Olą. Dziękuję - napisała wokalistka.

Życzenia opatrzyła kolorową kartką wielkanocną. Pod zdjęciem, podobnie jak pod kilkoma poprzednimi, wokalistka wyłączyła możliwość dodawania komentarzy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#spokojnych świąt #jesteśmy myślami z Olą #dziekuje

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Kwi 11, 2020 o 8:49 PDT

ZOBACZ TEŻ: KINGA RUSIN popłakała się na wizji. "Pierwszy raz w życiu będę spędzała święta sama"