Przykre wieści dla fanów Kasi Kowalskiej. Autorka hitów "Antidotum" i "Aya" obecnie przebywa w szpitalu. Ze względu na zły stan stan zdrowia, 46-letnia piosenkarka zmuszona była przełożyć najbliższe występy z jubileuszowej trasy koncertowej, a także odwołać swój udział w zaplanowanym na piątek, 29 listopada koncercie "2. Tribute to..." w Krakowie.

- Niestety, choroba nie odpuszcza i z tego powodu jesteśmy zmuszeni przełożyć zaplanowane na ten tydzień koncerty Kasi Kowalskiej w Toruniu i Gdańsku.
Koncert w CKK Jordanki w Toruniu, który miał się odbyć w najbliższą sobotę 30.11 zostaje przełożony na 07.01.2020 r., a nowy termin koncertu w klubie Stary Maneż w Gdańsku to 04.01.2020. Wszystkie bilety zachowują ważność.
Udział Kasi w koncercie „2. Tribute to…” w Krakowie zostaje odwołany.
Wszyscy trzymamy kciuki za Kasię i jej szybki powrót do zdrowia.
Rock House Entertainment

- czytamy na oficjalnym profilu artystki na Facebooku.

Kasia Kowalska w szpitalu

Nie jest tajemnicą, że Kasia Kowalska od połowy listopada zmaga się z chorobą. Jak zdradził management artystki, w ostatnich dniach gwiazda przyjmowała antybiotyk. Jej stan jednak na tyle się pogorszył, że w sobotę trafiła do szpitala z osłabieniem organizmu.

- Jak jest zdrowie, jest zabawa. Z pozdrowieniami dla wszystkich, spod kołdry - napisała Kasia Kowalska w ostatnim poście na Instagramie.

Życzenia zdrowia Kasi Kowalskiej przesłała za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. jej koleżanka z branży, wokalistka Kayah. Również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na scenę.

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Kowalska z dziećmi po raz pierwszy na czerwonym dywanie [DUŻO ZDJĘĆ]