Kasia Kwiatkowska, którą na pewno kojarzycie z tego, jak świetnie udaje Dodę, lub z przejmującego dramatu Dzień Kobiet, gościła na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni. Gwiazda występuje m.in. w nowym serialu Belfer, który już 2 października będzie miał swoją ogólnopolską premierę w CANAL+, oraz w filmie sensacyjnym Arkadiusza JakubikaProsta Historia o Morderstwie.

Na czerwonym dywanie w Gdyni Kwiatkowska zaprezentowała się zupełnie inaczej niż zwykle. Aktorka lubi luźny, niezobowiązujący styl, zwykle wybiera trampki zamiast szpilek i bardzo rzadko można ją oglądać w sukienkach. Tymczasem na Festiwalu Filmowym w Gdyni Kasia Kwiatkowska zdecydowała się na totalną metamorfozę wizerunku!

Kasia Kwiatkowska na czerwonym dywanie podczas gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni miała na sobie wieczorową czarną suknię do ziemi z pęknięciem i głębokim dekoltem oraz modnymi opuszczonymi nisko na ramionach rękawkami. To projekt duetu Paprocki& Brzozowski. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy aktorki w takim wydaniu i na usta ciśnie nam się tylko jeden komentarz: WOW!

Zobaczcie w naszej GALERII metamorfozę Kasi Kwiatkowskiej>>

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016