"The Show" zapowiada się na najbardziej widowiskowy spektakl taneczno-muzyczny w Polsce. Jeśli jesteście spragnieni rozrywki na najwyższym poziomie w stylu słynnych rewii "The Ziegfeld Follies" w Nowym Jorku, to nadchodząca premiera na nowo otwartej Scenie Relax w Warszawie to coś w sam raz dla was. Na jednej scenie zaprezentują się tam m.in. znana z fenomenalnych występów w programach "The Voice of Poland" i "Bitwa na głosy" Monika Urlik oraz reprezentantka Polski na Eurowizji 2017 Kasia Moś.

"The Show" - kto wystąpi?

Znanym artystkom towarzyszyć będzie dwójka wokalistów, którzy dopiero dają się poznać publiczności, ale ich głosy już urzekają każdego, kto ma okazję ich posłuchać: Asteya Dec i Michał Kaczmarek. Cała czwórka zaprezentuje w "The Show" swoje autorskie interpretacje przebojów z repertuaru światowych gwiazd, takich jak Beyonce, Sting, Cher, Christina Aguilera i Madonna. Nie zabraknie też zaskakujących duetów.

Obok wokalistów na scenie pojawi się także kilkanaście tancerek, którezaprezentują widowiskową sambę, rumbę i salsę. Nowoczesne choreografie przygotował Konrad Bikowski, któryjest również reżyserem przedstawienia.

Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii - wokalista i performer Mariusz Ząbkowski, znany lepiej jako Dżaga. Jeżeli do tej pory znaliście go tylko z jego kobiecej strony, to możecie się mocno zaskoczyć. Dżaga po raz pierwszy zaprezentuje się publicznie w zupełnie innej odsłonie.

"The Show" będzie można podziwiać na Scenie Relax, czyli miejscu, które warszawiacy pamiętają jako kino.

"The Show na Scenie Relax - bilety

Premierowe spektakle odbędą się 25 i 26 września. Bilety są dostępne na stronach ebilet.pl i ewejsciowki.pl oraz w kasach teatru.