Wielki koncert finałowy tegorocznej Eurowizji już dzisiaj. Jego transmisję na żywo będzie można oglądać od godziny 21.00 na antenie w TVP 1, TVP Polonia oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. To właśnie w trakcie niego zaprezentuje się m.in. nasza reprezentantka – Kasia Moś. Polska wokalistka wystąpi z piosenką "Flashlight", którą wygrała polskie preselekcje do konkursu w lutym. Czy jej występ skradnie serca fanów Eurowizji na całym świecie? Czy Europejczycy polubią tę piosenkę równie mocno jak Polacy?

ZOBACZ: EUROWIZJA 2017 Kasia Moś już dziś zaśpiewa w półfinale konkursu! [WIDEO]

O tym przekonamy się już dziś późnym wieczorem. Kasia wystąpi dziś w Kijowie jako druga. Oprócz niej wystąpią także przedstawiciele 25 innych państw, którzy będą walczyć o zwycięstwo w konkursie i możliwość organizowania jego finału za rok. Komu się to uda? Macie swoje typy?

Jak się okazuje, swoich faworytów ma już nasza reprezentantka. Kasia Moś specjalnie na naszą prośbę wytypowała zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu. Czy jest nim Stefano Gabbani, który przez bukmacherów typowany jest na laureata tegorocznej Eurowizji? A może ktoś zupełnie inny?

Zobaczcie, co o swoich typach Kasia mówi w naszym WIDEO. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy!

A oto kilku ulubieńców tegorocznej eurowizyjnej publiczności: