Kasia Nosowska w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedziała po raz pierwszy o swojej roli w filmie "Pitbull. Ostatni pies". Nowa część "Pitbulla" bez udziału Patryka Vegi, ale za to w reżyserii Władysława Pasikowskiego to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier, zwłaszcza ze względu na obsadę. Poza wokalistką zespołu Hey, zobaczymy tam bowiem również m.in. Dodę i Marcina Dorocińskiego. Na kanapie w talk-show Wojewódzkiego Nosowska nie tylko wyjaśniła decyzję o zawieszeniu działalności grupy, ale także wspomniała o swojej postaci w nowym "Pitbullu". Co powiedziała?

ZOBACZ: KOBIETY MAFII Nowy film Patryka Vegi z Lindą już wkrótce! Kiedy premiera?

"Pitbull. Ostatni pies" z Kasią Nosowską

Kasia Nosowska znana jest ze swojego poczucia humoru, które ostatnio poznali nie tylko jej fani chodzący na koncerty Hey, ale także użytkownicy Instagrama, gdzie artystka zamieszcza zabawne filmiki, w których śmieje się np. Małgorzaty Rozenek oraz swojej wagi. Czy twórcy filmu "Pitbull. Ostatni pies" zdecydowali się wykorzystać komediowy potencjał piosenkarki? Wygląda na to, że tak.

- Poza tym Hey musi zniknąć, bo jak mnie państwo zobaczą w "Pitbullu" to już potem nie będziecie chcieli mnie oglądać. Ta rola to jest zło. Tego się nie da opisać... mam bluzkę wsadzoną w spódnicę! - powiedziała Nosowska u Wojewódzkiego.

Czekacie na premierę nowego "Pitbulla" z Nosowską i Dodą?