Kasia Nosowska u Kuby Wojewódzkiego zjawia się tuż po tym, gdy media w całej Polsce obiegła informacja o rozpadzie zespołu Hey. Wokalistka i liderka legendarnej polskiej formacji rockowej miała zatem idealną okazję do tego, aby zdradzić kulisy tej szokującej dla wielu fanów informacji oraz wyjaśnić, co tak naprawdę oznacza to dla przyszłości zespołu, o ile w ogóle taka jest brana pod uwagę. Czy zespół Hey rzeczywiście po 25 latach znika ze sceny?

- Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy - zdradziła Kasia Nosowska w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

ZOBACZ: ALEKSANDER DOBA Kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? To wybitny podróżnik, ale także...

Zespół Hey zawiesza działalność

Kasia Nosowska oficjalnie ogłosiła w ostatnim wywiadzie, że zespół Hey zawiesza działalność. Okazuje się więc, że nazwa ostatniej trasy koncertowej grupy, czyli Fayrant Tour absolutnie nie był więc przypadkowa. Kto podjął decyzję o przerwie?

 - Z decyzją nosiliśmy się od prawie roku. Przyznaję się oficjalnie, że inicjatorką tego pomysłu byłam ja. Chłopcy musieli się z tym stopniowo ułożyć - przyznała Nosowska.

O tym, co Kasia Nosowska opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o zawieszeniu działalności grupy Hey dowiemy się już we wtorek, o godz. 22:30 w TVN. Drugim gościem w tym odcinku był podróżnik Aleksander Doba.