Kasia Nosowska wyszła za mąż. O zmianie stanu cywilnego artystki dowiedzieliśmy się od niej samej. W poniedziałek wieczorem na oficjalnym profilu wokalistki zespołu Hey na Instagramie niespodziewanie pojawiło się jej zdjęcie z obrączką. Gwiazda opatrzyła fotografię wymownym podpisem: "Po 17 latach, po przejściach...". Gwiazda i jej długoletni partner, Paweł Krawczyk, zalegalizowali swój związek za granicą. Jak donosi portal Pudelek, ślub Katarzyny Nosowskiej odbył się w Las Vegas. Na prywatnej uroczystości nie było żadnych gości. Piosenkarce towarzyszył jedynie jej syn z poprzedniego związku, Mikołaj. Po ceremonii zaślubin cała trójka miała wybrać się na wspólny urlop do Los Angeles. Co wiemy o świeżo upieczonym mężu Kasi Nosowskiej? Sprawdź PONIŻEJ.

Kim jest Paweł Krawczyk - mąż Kasi Nosowskiej?

Paweł Krawczyk przyszedł na świat 10 września 1972 roku. W 2018 roku skończył więc 46 lat. Muzyk i gitarzysta jest doskonale znany fanom grupy Hey, w którym grał od 2001 roku. Od momentu dołączenia do zespołu był też zresztą jego głównym kompozytorem. Wcześniej występował też w zespołach Ahimsa i Houk.

Nie jest tajemnicą, że mąż Kasi Nosowskiej ma poważny problem z uzależnieniem od alkoholu. O swoich doświadczeniach wokalistka opowiedziała otwarcie w jednym z ostatnich wywiadów.

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Dałam więc radę innym, żyjącym z takimi problemami kobietom. Nie skupiaj się na chorobie ukochanego - jego sprawa, on musi chcieć sobie pomóc. Ty zajmij się sobą. Chorobie partnera zawdzięczam coś bezcennego: wiem już, czego nie chcę na pewno. Nie czułam się nigdy tak dobrze, jak teraz. Napisałam książkę, nagrywam płytę - powiedziała w rozmowie z "Urodą Życia".

Zdjęcia Pawła Krawczyka i Kasi Nosowskiej znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JOANNA KRUPA broni wyniku finału Top Model 7! "Jak wam się coś nie podoba to..."