Forma Katarzyny Ptasińskiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" była do tej pory dość nierówna. Aktorka znana telewidzom z roli Beaty w serialu "Na Wspólnej" zachwyciła wszystkich w drugim odcinku show swoim występem w roli Artura Rojka, który dał jej zwycięstwo. Niestety, Kasia już dwukrotnie znalazła się na samym dole tabeli punktowej. Kayah wyszła jej lepiej niż Miley Cyrus i Madonna? Na to wygląda!

Katarzyna Ptasińska jako Kayah

W 4. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" Kasia Ptasińska musiała zmierzyć się z przebojem pt. "Byłam różą". Wzruszająca miłosna ballada pochodzi ze wspólnej płyty Kayah i Gorana Bregovića, która była jednym z największych bestsellerów lat 90. w Polsce. Album rozszedł się w nakładzie przeszło 700 tys. egzemplarzy, zdobywając status diamentowej płyty.

- Jak ona wykonuje tę piosenkę to brzmi…  że to jest kobieta, która mnóstwo przeżyła, która ma w sobie takie doświadczenie życiowe – opowiada aktorka. - A to wibrato jakie jest trudne. Moje wibrato - jak jest - to jest takie szybkie i koliberkowe. A jej wibrato jest takie cygańskie, głębokie i wolne – dodaje w rozmowie z prowadzącym, Maciejem Dowborem.

Jak Kasia wypadła w roli Kayah? Czy charakteryzatorzy stanęli na wysokości zadania? Zobaczcie fragment występu uczestniczki "twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" z piosenką "Byłam różą" już teraz poniżej:

4. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 28 września o godzinie 22:10 w Polsacie.

Kasia Ptasińska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Instagram, wiek, role