Kasia Ptasińska wyszła za mąż. Aktorka znana szerszej widowni przede wszystkim z ról Beaty Wroniec w "Na Wspólnej" oraz Ali Kozłowskiej w "M jak miłość" poślubiła swojego dotychczasowego partnera, Tomasza Krupskiego. Ceremonia i huczne wesele odbyły się w miniony weekend w Grodzisku Mazowieckim. O ślubie artystki jako pierwsza poinformowała już w niedzielę jej koleżanka z 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Ewelina Lisowska.

- To był przepiękny dzień. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia @kasiaptasiaptasinska @krupski.tomasz. Cieszę się, że mogłam być z Wami - napisała Lisowska na swoim profilu na Instagramie pod zdjęciem z panną młodą.

Aktorka i piosenkarka przyjaźnią ze sobą już od dłuższego czasu. Lisowska obecna była także na wieczorze panieńskim Ptasińskiej, który odbył się w połowie czerwca w Trójmieście. Na weselu zaśpiewała dla gości jeden ze swoich największych hitów "W stronę słońca".

Następnego dnia o zmianą stanu cywilnego i zdjęciami z wesela pochwaliła się sama zainteresowana.

Stało się! Jestem żoneczką!!!! @krupski.tomasz Kocham! <3 - napisała w poniedziałek 29 czerwca na swoim instagramowym profilu.

Kim jest mąż Katarzyny Ptasińskiej?

Kasia Ptasińska i Tomasz Krupski dość długo cieszyli się okresem narzeczeństwa. Od ich zaręczyn w lipcu miną bowiem już cztery lata. Wybranek aktorki nie jest w ogóle związany z show-biznesem. Jej świeżo upieczony mąż jest samorządowcem - od 1 maja 2015 roku pełni stanowisku zastępcy burmistrza w 30-tysięcznym Grodzisku Mazowieckim.

Zobacz zdjęcie z wesela Kasi Ptasińskiej już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Ptasińska jako Lady Gaga w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 [WIDEO, ZDJĘCIA]