Kasia Smolińska wzięła ślub! Kasia Smolińska to uczestniczka pierwszej edycji Top Model. Wystąpiła w programie w 2010 roku i odpadła tuz przed finałem, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Po Top Model, Kasia Smolińska nawiązała współpracę z ówczesną jurorką Karoliną Korwin-Piotrowską. Pracowała przy programie „W kinie i na kanapie” jako asystentka dziennikarki. Kasia niestety nie zaistniała w znaczący sposób w show-biznesie i modelingu, chociaż dzięki udziałowi w show TVN, zyskała grono wiernych fanów, którzy bacznie obserwują ją na Instagramie. To właśnie na swoim instagramowym profilu, Smolińska pochwaliła się, że wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

ZOBACZ TEŻ: KAMILA WARZECHA Transseksualna uczestniczka "Top Model" jest nie do poznania! Jak wygląda dzisiaj?

 

Kasia Smolińska miała dwie suknie ślubne. Pierwsza była w stylu boho, bardzo prosta, z odkrytymi ramionami podkreślająca filigranową sylwetkę modelki. Druga suknia również była minimalistyczna, z lekkim koronkowym akcentem w talii. Mąż Kasi Smolińskiej to Karol Borkowski, z którym modelka spotykała się już kilka lat. W minioną sobotę, 2 września para postanowiła sformalizować swój związek i stanąć przed ołtarzem.

POLECAMY: PAULINA PAPIERSKA Zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model już niedługo zostanie mamą! Pamiętacie ją?

Kasia Smolińska i goście wesela dodali dużo zdjęć z zaślubin na swoje profile w social mediach. Zobaczcie w GALERII, jak wyglądał ślub Kasi Smolińskiej ---->