Kasia Smutniak - kim jest? O dziwo, o Polce więcej mówi się za granicą, niż w rodzinnym kraju. Smutniak, czyli uwielbiana we Włoszech polska aktorka i modelka, urodziła się 13 sierpnia 1979 roku, a jej ojcem był lotnik, generał Zenon Smutniak. Nazywana "młodą Monicą Bellucci" Kasia Smutniak swoją przygodę z show-biznesem zaczęła, mając zaledwie piętnaście lat. Odkryła w sobie pasję do modelingu. Już rok później miała za sobą udział w konkursie "Look of the Year", który zapewnił jej światowy rozgłos. Dzięki temu szybko mieliśmy okazję podziwiać ją w znanych światowych magazynach o modzie, m.in. "Elle" i "Vogue". Smutniak stała się też ulubienicą Georgio Armaniego i wystąpiła w reklamie jego perfum. Oprócz modelingu, Kasia zajęła się także aktorstwem. We Włoszech Smutniak ma status jednej z najbardziej utalentowanych aktorek. Kilka lat temu była nawet gospodynią Festiwalu Fimowego w Wenecji. Polka zagrała główną rolę w filmie "Pozdrowienia z Paryża" razem z Johnem Travoltą i Jonathanem Rhys-Meyersem. Na swoim koncie ma wiele nagród filmowych, m.in. Nagrodę Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej we Włoszech (odpowiednik Złotego Globu), pięć Nagród Stowarzyszenia Włoskich Krytyków Filmowych, a za drugoplanową rolę w filmie "Limbo", otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na MFF w Rzymie. Najsłynniejszym filmem, w którym zagrała Smutniak, jest nagradzany komediodramat "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Dowiedz się więcej o pięknej modelce i aktorce PONIŻEJ.

Kasia Smutniak: kim jest?

Kasia Smutniak ma 39 lat. Włada biegle czterema językami: polskim, włoskim, angielskim i rosyjskim.Gwiazda jest na co dzień mocno zaangażowana w pomoc mieszkańcom Nepalu. Aby uczcić pamięć zmarłego męża, założyła fundację imienia Pietra Taricone i zainicjowała budowę szkoły w Mustangu, która działa od lipca 2016 roku. Smutniak na co dzień mieszka we Włoszech.

Kasia Smutniak: mąż i osobista tragedia

Kasia Smutniak wyszła za mąż za włoskiego aktora, Pietra Taricone i, jak przyznaje, była to miłość od pierwszego wejrzenia. W 2004 roku para została rodzicami dziewczynki, Sophie. Ich związku nie zniszczył nawet głośny, medialny romans Kasi z aktorem - Razem Deganem. Kasia Smutniak i Pietro Taricone dzielili wspólną pasję, jaką były skoki ze spadochronem. Niestety, jeden z nich okazał się dla Pietra nieszczęśliwy. W 2010 roku Taricone zginął na oczach rodziny, skacząc ze spadochronem, który się nie otworzył. Smutniak długo nie mogła pozbierać się po tragedii i na dwa lata usunęła się z życia publicznego.

Kasia Smutniak: drugi związek i dzieci

Kasia Smutniak jest obecnie związana z producentem filmowym Domenico Proccacim, z którym ma syna - Leone. Smutniak jest mamą dwójki dzieci: 14-letniej dziś Sophie (z pierwszego małżeństwa) i 4-letniego Leone. Gwiazda spełnia się i w życiu zawodowym, i prywatnym. Smutniak pierwszy raz pokazała publicznie swoją piękną córkę na tegorocznym festiwalu w Wenecji (zdjęcia w galerii).

Kasia Smutniak: Instagram 

Instagram Kasi Smutniak to @lasmutniak

Kasia Smutniak będzie gościem Kuby Wojewódzkiego w jego programie w TVN. Premiera odcinka z jej udziałem: 27 listopada.

Zobacz zdjęcia Kasi Smutniak w naszej GALERII --->