Wczoraj wieczorem w warszawskim wieżowcu Cosmopolitan odbyła się impreza znanego miesięcznika modowego Harper’s Bazaar. Na takim evencie nie mogło oczywiście zabraknąć projektantów i gwiazd tak chętnie noszących ich projekty.

HOT GALERIA: Gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Rzymie Bogusław Linda, Meryl Streep, Tom Hanks, Juliette Binoche i Kasia Smutniak

Na imprezie pojawili się m.in. Katarzyna Sokołowska, Izabela Janachowska, Jessica Mercedes, Ewa Pacuła, Lidia Kalita, projektanci duetu Thecadess, Agnieszka Maciejak, Robert Kupisz, Marta Dyks, Tomasz Olejniczak, blogerka Rebellook, Łukasz Jakóbiak i stylistka Alicja Napiórkowska. Całe wydarzenie poprowadził dziennikarz TVN - Mateusz Hładki oraz redaktor naczelna miesięcznika – Joanna Góra.

Szczególnie duże wrażenie na ściance zrobiły gwizdy, które na imprezę wybrały kreacje w czerwieni. Dwie z nich wyróżniały się jednak wyjątkowo. Pierwszą z nich była Karolina Szostak, która zachwyciła nie tylko szczupłą (jeszcze szczuplejszą niż ostatnio?) sylwetką, ale także czerwoną suknią od Laurelle.

POLECAMY: Karolina Szostak w bikini. Widać efekty diety?

Drugą gwiazdą, która zachwycała była Magda Mołek. Prowadząca Dzień Dobry TVN pokazała się tego wieczoru w przepięknej, czerwonej marynarce z aksamitu.

Ta część garderoby dziennikarki przyciągała wzrok nie tylko ze względu na kolor i materiał z jakiego została uszyta, ale także z powodu na jej wzór. Marynarka była bowiem ozdobiona bogatym motywem kwiatu wiśni prosto z dalekiej Japonii. Marynarka ta prawdopodobnie podchodzi z domu mody Gucci i została zaprojektowana przez Alessandro Michele.

ZOBACZ TEŻ: Magda Mołek zachwyciła w Poznaniu czerwonymi stylizacjami. To nie pierwszy taki wybór dziennikarki! [ZDJĘCIA]​

To, że Magda Mołek postawiła na ubranie w takim odważnym kolorze nie jest jednak niespodzianką. Magda wyjątkowo chętnie pokazuje się ostatnio w czerwieni. Wystarczy przywołać choćby jej kilka ostatnich stylizacji.Czy wczoraj wyglądała równie dobrze jak w nich?