Jak mówi sama Kasia Sokołowska, kiedy po ciężkim dniu dojeżdża do swojego domu, od razu ogarnia ją spokój. Kasia mieszka w przepięknym i przestronnym  domu z trzema werandami i gęsto zarośniętym ogrodem. Jej dom stoi na wzgórzu przy ulicy Słonecznej? Jak mówi jego mieszkanka, to na pewno nie przypadek. Dlaczego? Bo patrząc na jego otoczenie, można się w nim poczuć jak w Toskanii. A na tę atmosferę składają się pagórki, winorośle, drzewa i niezliczona ilość krzewów. Jednak dopiero wnętrze domu Kasi robi prawdziwie oszałamiające wrażenie!

ZOBACZ: BEATA PAWLIKOWSKA tak wygląda jej mieszkanie [ZDJĘCIA]

Dom to królestwo Kasi, która stawia na nowoczesność, funkcjonalność, ale przede wszystkim – na ponadczasowy design. Dlatego w jej wnętrzach nie rządzą trendy, to, co modne tu i teraz, ale rzeczy, które szybko się nie zestarzeją. Kolory i meble oraz akcesoria, które wybrała, są nowoczesne i trwałe. Kasia postawiła na takie materiały jak naturalny drewno, surowy kamień, len oraz uniwersalne kolory - biel i czerń. Jak wyznaje reżyserka pokazów mody, dzięki temu wie, że gdy przyjedzie tu za 10 lat, nie będzie chciała wszystkiego zmieniać, bo dobry designe nigdy nie męczy i zawsze się obroni.

Największe wrażenie w domu Kasi Sokołowskiej robi salon z pięknie usłojoną dębową podłogą, pomalowaną na grafitowo czarny kolor. Główną rolę w tym pokoju odgrywają duże, wygodne, szare kanapy. Ich wielką zaletą jest to, że składają się z modułów, które można dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb.

CZYTAJ TEŻ: MARYLA RODOWICZ tak wygląda mieszkanie artystki [ZDJĘCIA]

Co ciekawe, równie dobrze jak w salonie, można się też poczuć na pierwszym piętrze domu. Jak mówi Kasia, góra również do dyspozycji gości, ale to element dołu może zaskoczyć najbardziej. Dlaczego? Na dole znajduje się bowiem prywatne przestrzeń, z której wychodzi się na taras z kominkiem, nad którym Kasia poleciła zamontować przeszklony dach. Dlaczego tak bardzo ukochała sobie właśnie to miejsce swojego domu?

„To moje ulubione miejsce: po kąpieli siadam otulona szlafrokiem na fotelu z poranną kawą. Ten fragment domu niezmiennie zaskakuje gości: salonik kąpielowy nieoczekiwanie i płynnie przechodzi w werandę z kominkiem. A takie rozwiązania to raczej architektoniczna rzadkość.”

Wcale nie częściej zdarzają się równie pięknie urządzone domy. A ten, który należy do Kasi Sokołowskiej, prezentuje się naprawdę imponująco!

A zresztą najlepiej przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII. Jak podoba Wam się styl, który dla swoich wnętrz wybrała Kasia Sokołowska?