Wczoraj wieczorem w jednym z warszawskich kościołów nagrano koncert kolęd, który co roku na swojej antenie pokazuje Telewizja Polsat. Na nagraniu spotkały się gwiazdy polskiej muzyki, które po raz kolejny odśpiewały w nowych aranżacjach takie wigilijne "hity" jak Bóg się rodzi, Nocna cisza czy Dzisiaj w Betlejem. Na scenie zobaczyliśmy elitę polskiej sceny muzycznej. Panowie wystąpili w eleganckich, czarnych garniturach a panie w pięknych złotych sukniach. Kto zaśpiewał dla przybyłych gości?

ZOBACZ: SYLWESTER 2016 Z TVP 2 Kto wystąpi podczas koncertu?

Na koncert, który zostanie wyemitowany w święta w telewizji Polsat przybyli m.in. właściciel stacji  Zygmunt Solorz-Żak z synem Tobiasem i nową synową Moniką oraz dyrektor programowa kanału – Nina Terentiew, ale śpiewające gwiazdy były tego dnia najważniejsze!

Na scenie pojawili  się m.in. Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk, Grzegorz Hyży i Piotr Kupicha. Panom towarzyszyły piękne wokalistki: Kasia Stankiewicz, Natalia Szroeder, Urszula, Margaret i Ewa Farna.

POLECAMY: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, SABRINA PILEWICZ, AGNIESZKA WŁODARCZYK I MAŁGORZATA ROZENEK na imprezie promocyjnej Martini Asti Vintage

Wszystkim piosenkarkom dobrano na ten dzień złote kreacje. Wyjątkiem były Ewa Frana i Urszula, które w swoich sukniach połączyły świąteczny złocień z delikatną, dziewiczą bielą.

CZYTAJ: POKAZ VICTORIA'S SECRET 2016 Lady Gaga, Bruno Mars i The Weeknd na wybiegu! Mamy video!

Która z gwiazd wyglądała Waszym zdaniem najlepiej? Sprawdź w naszej GALERII.

Obejrzycie tegoroczną edycję koncertu kolęd w Polsacie?