Kasia Stankiewicz zdobyła ogromną popularność, gdy zastąpiła Anitę Lipnicką w roli wokalistki popularnej grupy Varius Manx. Młoda piosenkarka szybko stała się jedną z największych polskich gwiazd, a przeboje, które nagrała wraz z zespołem, śpiewała cała Polska.

Stankiewicz szybko jednak uznała, że granie ciągle tych samych piosenek bardzo ją męczy i zdecydowała się na solową karierę. Choć wokalistka ma na swoim koncie cztery studyjne albumy, to żaden z nich nie powtórzył sukcesu tych nagranych z Varius Manx.

Nic więc dziwnego, że Stankiewicz postanowiła rozważyć ciekawą propozycję, jaką dostała niedawno od Roberta Jansona. Chodzi o specjalną, jubileuszową trasę koncertową z okazji 30-lecia grupy.

- Minęło sporo czasu od chwili, kiedy byliśmy zmęczeni, że śpiewamy jedną piosenkę, przez wielu tygodni, wiele miesięcy, przez wiele lat. Jest moment na to, żeby podejść do tego od świeżej strony. Mówię o tym nie bez powodu teraz, bo współprzygotowuję 30-lecie istnienia zespołu. Dostałam propozycję zagrania z nimi kilu koncertów. Jesteśmy w trakcie rozmów, biorę pod uwagę taką możliwość – wyznała w rozmowie z "WideoPortalem" Kasia Stankiewicz.

Myślicie, że to dobry pomysł, by gwiazdka ruszyła w trasę z dawnymi kolegami?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Stankiewicz i inne gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji marki bizuu