Kasia Struss to polska supermodelka, która brała udział w pokazach Victoria's Secret, Balmain czy Chanel. Od dawna jest w stałym związku i mieszka z partnerem za granicą, a pod koniec 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Na czas swojej ciąży modelka wycofała się z branży i poświęciła w całości rodzinie. Teraz wraca do świata mody i możemy ją oglądać w nowych projektach - właśnie wystąpiła w najnowszej kampanii polskiej marki Nudyess.

Kasia Struss w kampanii polskiej marki Nudyess

Nudyess do kampanii na jesień/zimę 2020/21 zaprosiły nie tylko Kasię Struss, ale również sześć wyjątkowych ambasadorek marki, wybranych w drodze castingu.

- Od początku istnienia marki obserwowałyśmy jak fantastycznie były przyjmowane kampanie bez retuszu, gdzie modelka miała na nodze bliznę lub boczki na brzuchu. Była prawdziwa i każda kobieta mogła w tym wizerunku zobaczyć siebie. W kolejnej kampanii Nudyess postanowiłyśmy jednak pójść o krok dalej i stworzyć grupę Ambasadorek marki, które zostały gwiazdami kampanii - opowiadają założycielki marki, Sandra do Manh i Agnieszka Sołoń.

W kolekcji Nudyess Chapter 8, której gwiazdą jest Kasia Struss, tradycyjnie znalazły się klasyczne sukienki, topy i spódnice a także wygodne legginsy, body czy kardigany. Kolekcja utrzymana jest w stonowanych kolorach: beżu, ecru, brązu, delikatnej oliwki oraz klasycznej czerni. Wszystkie projekty zostały uszyte w Polsce z charakterystycznej dla marki, prążkowanej dzianiny.

Zdjęcia z nowej kampanii Nudyess obejrzycie w naszej galerii.