W kampanii Simple na jesień/zimę 2017 postawiły na wyraźne odniesienia do świata filmu i kina noir. Po raz kolejny w sesji marki wystąpiła polska top modelka Kasia Struss, która jest związana z marką od kilku dobrych sezonów. Czym ta sesja zdjęciowa różni się od poprzesdnich? A choćby tym, że w tym sezonie Simple zaprasza na sesję zdjęciową… od kulis. Nieoczywisty plan zdjęciowy inspirowany filmowymi kuluarami został uchwycony w klimatycznych, reporterskich ujęciach, a w tle scenografii pojawiły się wielkoformatowe wydruki beauty z Kasią Struss, dzięki czemu udało się uzyskać efekt wieloplanowości i multiplikacji.

ZOBACZ: ANETA KRĘGLICKA w seksownej sesji Badura ICONS! Powiedzielibyście, że ma 52 lata?! [BACKSTAGE WIDEO]

Za obiektywem aparatu po raz kolejny stanęła Aldona Karczmarczyk, która uchwyciła top modelkę w wersji sauté w naturalnych, niewyreżyserowanych kadrach. Gra światłem, połączenie biało-czarnych i kolorowych fotografii opartych na wyrazistych kontrastach pozwoliło zaś stworzyć kampanię, która doskonale odzwierciedla klimat nowej kolekcji marki.

Powstałe zdjęcia są ukłonem w stronę ikon klasyki światowego kina i fotografii Petera Lindbergha. Oprócz sesji wizerunkowej marka przygotowała również krótki, przejmujący film modowy z udziałem Kasi Struss, który stanowi integralną część kampanii.

Polska topmodelka, która ma na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak Miu Miu, Stella McCartney, Jil Sander czy Chloé, w kampanii marki Simple CP zachwyca dojrzałością i naturalnością. W tym sezonie Kasia Struss przyciąga uwagę bardziej zdecydowanym, mocnym wizerunkiem, ale też melancholijną, nastrojową odsłoną.

Zdjęcia z kampanii Simple CP na sezon jesień/zima 2017 znajdziecie w naszej GALERII. Obejrzyjcie też filmik backstage z sesji, w którym Kasia Struss odpowiada na kilka naszych pytań. Niektóre z jej odpowiedzi nieźle nas zaskoczyły! Sprawdźcie, czy Was też Kasia ujmie swoim urokiem i czarem ;-)

Sesja Simple CP na sezon jesień/zima 2017:

Modelka: Kasia Struss/Avant Models

Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk / Van Dorsen Artists

Stylizacja: Olga Roth/ Simple CP

Włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives

Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka

Manicure: Wiola Zawada/Malu Malu

Film: Kurkot Kollektiv

Muzyka: Foxterrier Production

Scenografia: Marek Piotrowski

Backstage: Katarzyna Pogodzińska/Simple CP

Retusz: Dominik Herman

Produkcja i koncepcja artystyczna: Damian Adamski/Simple CP