Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się. Zwycięzca 6. edycji "Top Model" na swoim Instagramie poinformował, że on i zwyciężczyni 7. edycji programu nie są już razem. Przypomnijmy, że para swój związek ogłosiła w Walentynki 2019 roku publikując romantyczną sesję zdjęciową. Pierwsze plotki o ich relacji pojawiły się jednak już dwa miesiące wcześniej, kiedy to oboje wystąpili w kampanii walentynkowej jednej z marek odzieżowych. Później Kasia i Patryk pojawili się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o kulisach swojego związku - to modelka zdecydowała się napisać do chłopaka na Instagramie. Grudowicz nie ukrywał, że bardzo schlebiało mu zainteresowanie tak pięknej dziewczyny i niedługo później para zamieszkała razem.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się

Miłość Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza dobiegła już jednak końca. Rozpad związku potwierdził na swoim Instagramie model, publikując uroczy post dla byłej dziewczyny:

"Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuje Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi że chcieć to móc. Przyszedł czas żeby każdy poszedł w swoją stronę. Jednocześnie przepraszam i Dziękuje" - czytamy w emocjonującym wpisie Patryka Grudowicza.

 Zarówno Kasi, jak i Patrykowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. Podziwiamy, że para potrafiła rozstać się z klasą i nadal wypowiada się o sobie w tak czułych, pięknych słowach.