Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz opowiedzieli o swoim związku w "Dzień Dobry TVN". O tym, że zwyciężczyni 7. edycji i zwycięzca 6. edycji "Top model" są razem, dowiedzieliśmy się w Walentynki, kiedy to zakochani opublikowali romantyczną sesję zdjęciową na Instagramie. Przypomnijmy, że plotki o związku Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza zaczęły się już w grudniu 2018 roku, kiedy obydwoje wzięli udział w kampanii walentynkowej dla jednej z marek odzieżowych. Jednak wtedy na pytania zaciekawionych fanów, czy jest z modelką, Patryk odpowiedział: "Zdjęcie z sesji, która pojawi się na Walentynki. Nie jesteśmy parą". W Dzień Dobry TVN para wyznała z kolei, że mieszka razem od czterech miesięcy, więc ewidentnie już wtedy coś było na rzeczy, ale zakochani nie chcieli jeszcze dzielić się swoim uczuciem z innymi.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz razem w "Dzień Dobry TVN"

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz po raz pierwszy zdecydowali się wystąpić razem publicznie i opowiedzieć o kulisach swojego związku. Zakochani pojawili się w Dzień Dobry TVN, gdzie m.in. wyznali, że zamieszkali ze sobą, a także że to modelka pierwsza napisała do zwycięzcy "Top Model" i zaczęła ich znajomość:

"To ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego. To był w sumie pierwszy raz, jak w ogóle napisałam pierwsza do chłopaka. No, ale opłacało się" - powiedziała Kasia.

Patryk Grudowicz nie ukrywa, że na początku zastanawiał się, czy Kasia nie chce spotkać się z nim dla jakiegoś ukrytego interesu:

"Dostałem wiadomość na Instagramie. Napisała do mnie, czy mam ochotę się poznać. Pomyślałem sobie, że czemu nie. Byłem pewien, że robi to w jakimś interesie" - dodał Patryk.

Kasia Szklarczyk była szczerze zainteresowana Grudowiczem i jak się okazało, Patryk odwzajemnił jej zainteresowanie. Obecnie para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, co zresztą widać na ich wspólnych fotografiach:

"Pamiętałam z programu, że Patryk jest skromną osobą i serdeczną. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się również na wygląd, a Patryk jest też bardzo przystojnym mężczyzną, więc pomyślałam czemu by nie zaryzykować, a nóż się dogadamy. Jest przekochanym chłopakiem i właśnie tym mnie zauroczył" - mówiła modelka.

Para zapewniła też, że ich związek nie jest chwytem marketingowym, a ich uczucia są w pełni szczere.

"Ja ją bardzo kocham i nie dowierzam, że taka piękna dziewczyna może kochać mnie" - stwierdził Patryk.

Zdjęcia Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza obejrzycie w naszej galerii --->