Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są razem! Zwyciężczyni 7. edycji i zwycięzca 6. edycji "Top model" ujawnili swój związek na Instagramie w Walentynki, publikując romantyczną sesję zdjęciową. Na czarno-białych zdjęciach widzimy parę w intymnych sytuacjach, a na niektórych fotografiach pozują nawet topless. Przypomnijmy, że plotki o związku Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza zaczęły się już w grudniu, kiedy obydwoje wzięli udział w kampanii walentynkowej dla jednej z marek odzieżowych. Jednak wtedy na pytania zaciekawionych fanów, czy jest z modelką, Patryk odpowiedział: "Zdjęcie z sesji, która pojawi się na Walentynki. Nie jesteśmy parą". Co więc zmieniło się od tamtej pory?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są parą

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk zdjęcia z romantycznej sesji podpisali wymownymi wyznaniami. Modelka opatrzyła fotografie podpisem: "I love you to the moon and back", natomiast model odwzajemnił się czułym wyznaniem - "Kocham Cię". Fani pary nie kryją zadowolenia z nowego show-biznesowego związku. Pod postami pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy:

"Aaaaa wiedziałam kochani najlepsza para" - czytamy w komentarzach.

"Myślę, że każdy się tego spodziewał. Gratuluję i życzę duuużo miłości, nie tylko dzisiejszego dnia, ale przez wiele lat!"

My również gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Zobaczcie wspólne zdjęcia Kasi Szklarczyk i Patryka Grudowicza w naszej GALERII --->

SPRAWDŹ TEŻ: PATRYK GRUDOWICZ stracił mieszkanie w pożarze! W środku była trójka jego rodzeństwa