Kasia Tusk szybko zyskała uznania osób z branży. Córka byłego premiera uważana jest za jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Od niedawna Tusknówna jest także prezesem firmy MLE, zajmującej się sprzedażą i produkcją odzieży, w tym rajstop, toreb i... pończoch. Jej kariera rozwija się więc w zaskakującym tempie.

- Jej pomysły są bardzo OK. Podoba mi się to, co ona robi na swoim blogu - zachwycała się blogerką Karolina Korwin Piotrowska.

Teraz czas na kolejny krok w jej karierze. Tym razem Kasia Tusk zamierza zrealizować projekt, który otworzy jej drzwi do prawdziwej kariery w polskim show-biznesie, choć jej wybór może być dość zaskakujący! Gwiazda prawdopodobnie przygotuje kostiumy do najnowszej produkcji TVP. Będzie to serial... o Violetcie Villas, a producenci liczą, że odniesie sukces na miarę hitowej produkcji o życiu Anny German.

Wszyscy zastanawiają się jednak, dlaczego to właśnie Kasia Tusk brana jest pod uwagę jako kostiumograf i stylistka serialu. Okazuje się, że scenarzystą produkcji jest Wojciech Fułek, były ukochany Małgorzaty Tusk, mamy blogerki! Mówi się, że mężczyzna niemal doprowadził do rozbicia małżeństwa rodziców Kasi, a teraz próbuje odkupić swoje winy.

Jeśli tak, to wystarczy, że Wojciech Fułek załatwi Kasi nowe zlecenie. Ale czy blogerka poradzi sobie z tym wyzwaniem?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Tusk - Została... prezesem własnej firmy!