Kasia Tusk prywatnie jest córką byłego premiera, przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska, a od niespełna roku spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Na początku 2019 na świat przyszła jej pierwsza córka Liliana. Mężem a zarazem ojcem dziecka 32-latki jest Stanisław Cudny. O Kasi Tusk w mediach zrobiło się głośno w 2007 roku kiedy to wystąpiła w piątej edycji "Tańca z gwiazdami". W parze ze Stefano Terrazzino zajęła 3. miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym. Później, absolwentka psychologii skupiła się na karierze internetowej. Od kilku lat jest autorką bloga Make Life Easier, gdzie zamieszcza swoje porady dotyczące życia codziennego. Tym razem, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pochwaliła się swoimi świątecznymi przygotowaniami. Sprawdź, jak wyglądają Święta Kasi Tusk. 

Świąteczne porady Kasi Tusk 

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich bez wątpienia najpiękniejszy okres w roku. Kojarzący się z radością, czasem spędzonym z rodziną oraz prezentami od świętego Mikołaja. Jednak wielu z nas świąteczne przygotowania przyprawiają o zawrót głowy. A jak jest w przypadku gwiazd? Kasia Tusk opowiedziała fanom jak ona przygotowuje się do tych pięknych dni, przy okazji zdradzając kilka bożonarodzeniowych rad. Dla 32-latki najważniejszy jest ekologiczny styl życia, nie zapomina o tym nawet podczas Świąt. Kasia Tusk jest przeciwniczką wycinania żywych choinek, dlatego w tym roku zdecydowała się na wypożyczenie ekologicznego drzewka w doniczce ze szkółki leśnej. Koszt wypożyczenia wynosi 55 złotych. Tak samo jest jeżeli chodzi o ozdoby. W domu Kasi i jej męża możemy znaleźć tylko te naturalne, wykonane własnoręcznie jak na przykład łańcuchy z ususzonych wcześniej plastrów pomarańczy oraz takie, które będą służyć przez wiele lat. Córka Donalda Tuska zwróciła się także z prośbą o oszczędne zakupy. Zdaniem blogerki w czasie Bożego Narodzenia polska rodzina wyrzuci do śmieci ponad kilogram jedzenia. Przy okazji doradziła, że potrawy, które zostaną podczas wigilijnej wieczerzy możemy zamrozić, ale tylko i wyłącznie w słoikach, co jest bardziej eko. Kasia Tusk pochwaliła się również przepisem na ciasto korzenne z likierem, który często jest jej słodkim prezentem dla najbliższych. 

Zdjęcia ze świątecznych przygotowań Kasi Tusk, jej porad oraz przepisu na ciasto korzenne z likierem znajdziecie w naszej GALERII >>

QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o utworze "Last Christmas" 

ZOBACZ TAKŻE: Program TV na Święta 2019: HITY i FILMY w Wigilię i Boże Narodzenie