Kasia Tusk zostanie mamą? Taka informacja obiegła dziś portale plotkarskie. Do sieci trafiły zdjęcia blogerki z zaokrąglonym brzuszkiem, które wskazują na to, że Kasia Tusk jest w ciąży. Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu, córka Donalda Tuska i Staszek Cudny powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zakochani pobrali się po dziesięciu latach związku, a teraz najwidoczniej zdecydowali się na powiększenie rodziny. Zdjęcia Kasi Tusk w ciąży opublikował dziś portal Se.pl i wywołał niemałą burzę w internecie.

Kasia Tusk w ciąży?

Kasia Tusk z zaokrąglonym brzuszkiem została przyłapana przez paparazzich na spacerze w Trójmieście. Wcześniej na swoim blogu wyznała, ku zdziwieniu swoich obserwatorów, że pije zieloną herbatę dla kobiet w ciąży. 

"Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje (…). Dzięki znikomej zawartości kofeiny (...) świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia” - napisała na swoim blogu Kasia Tusk.

Kim jest mąż Kasi Tusk - Stanisław Cudny?

Kasia Tusk i jej partner Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż 31-letniej blogerki jest jej rówieśnikiem. Z wykształcenia jest architektem i prowadzi firmę. Mimo długiego stażu związku, bardzo rzadko zdarzały się sytuacje, w których Kasia Tusk i Staszek Cudny pokazali się razem publicznie. Czy to właśnie jest ich recepta na szczęśliwą relację? Jak na razie sprawdza się idealnie!

Zobaczcie zdjęcia Kasi Tusk z zaokrąglonym brzuchem: