Kasia Tusk bez wątpienia jest jedną z najbardziej pracowitych polskich blogerek. Blog, który kilka lat temu zaczęła pisać wspólnie z Gosią i Zosią dziś jest jednym z najpopularniejszych serwisów lifestylowych. W drugiej połowie października na półki księgarni w całej Polsce trafił literacki debiut młodej blogerki, "Elementarz stylu". Na pytanie, "czy elegancja i styl są dla każdego", Kasia Tusk próbuje odpowiedzieć na jego łamach.

Córka byłego premiera nieustannie promuje swoje dzieło. Tym razem padło na śniadaniówkę. Kasia odpowiadała w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" między innymi na temat swojej książki... i fanek.

"Ta książka jest dla każdej kobiety, która chce wyglądać dobrze, nie marnować przy tym dużo czasu i pieniędzy, no i mam nadzieję, że to pomoże. Statystyki są dosyć dokładne."

Jak sama stwierdziła jej fanki są... wszędzie.

"Jest to podobno dziewczyna między 25. a 35. rokiem życia, mieszka w całej Polsce, mieszka w dużym mieście, w mniejszym mieście, więc tak naprawdę "Make life easier" jest wszędzie. Myślę, że umiar, jakość, a nie ilość, jest kluczem do zbudowania garderoby" - pisze Kasia Tusk.

Zazdrościcie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kasia Tusk - Jak spędza wieczory? Możecie się zdziwić!