Kasia Tusk to jedna z najsłynniejszych polskich blogerek. Bardzo intensywnie działa w swoich mediach społecznościowych, chętnie chwali się każdą chwilą swojego życia. Rzadko jednak publikuje rodzinne zdjęcia. Tym razem zrobiła wyjątek.

Jakiś czas temu spełniło się jedno z największych marzeń Kasi Tusk. Blogerka wraz z Jessicą Mercedes zostały zaproszone na premierę nowej odsłony Chanel No 5, która pachnie różami i jaśminem. Gwiazdy i przedstawiciele mediów wybrali się wówczas do francuskiej Prowansji.

Zobacz: Zdjęcia Kasi Tusk i Jessiki Mercedes prosto z Francji znajdziecie w naszej GALERII>>

Kasia Tusk od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach we Wloszech. Blogerka wypoczywa w Porto Cervo, miasteczku na Sardynii. Na wypoczynek nie wybrała się jednak sama, co zdradziła na jednej z fotografii. Okazuje się, że w wypoczynku towarzyszą jej rodzice  - Donald i Małgorzata Tuskowie.

 Wyglądacie znajomo. Czy skądś się znamy? Zero podobieństwa. Przypadek? Nie sądzę -- podpisała fotografię blogerka.

Fani gwiazdy bardzo ucieszyli się z tego zdjęcia, czego wyrazem była spora ilość komentarzy pod zdjęciem. Nie zabrakło miłych słów zaadresowanych do byłego premiera.

Internauci od razu zauważyli, że Donald Tusk świetnie się bawi – były premier doczekał się nie tylko pozdrowień. Fani pogratulowali mu nawet opalenizny oraz okrzyknęli, że Donald Tusk na zdjęciu z córką wygląda jak zmęczony James Bond. 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądają wakacje Kasi Tusk!