Poród Kasi Tusk coraz bliżej. Ciążowy brzuch popularnej blogerki, a prywatnie córki przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska, jest już naprawdę widoczny, o czym możemy się przekonać oglądając jej najnowsze zdjęcie z Instagrama. Kasia Tusk po raz pierwszy w pełnej krasie pochwaliła się bowiem swoimi ciążowymi krągłościami publikując selfie w lustrze, na którym ma na sobie jedynie cienką koszulę nocną. Kasia Tusk przy okazji poleciła swoim obserwatorkom wpis, w którym podzieliła się swoimi sprawdzonymi poradami pielęgnacyjnymi dla kobiet w ciąży.

W ostatnich miesiącach miałam na głowie mnóstwo ważniejszych spraw niż odpowiedni wybór kremu, ale ze względu na ogromną liczbę pytań z Waszej strony dotyczących zmian w mojej codziennej pielęgnacji, postanowiłam podsumować kilka kwestii, które wydają mi się najistotniejsze w przypadku kosmetyków dla kobiet w odmiennym stanie - takimi słowami zaczęła swój wpis na blogu Makelifeeasier.pl.

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuch

Przypomnijmy, że Kasia Tusk potwierdziła doniesienia o ślubie ze swoim wieloletnim partnerem, Stanisławem Cudnym i swoją ciążę w październiku 2018 roku - dokładnie w dniu swoich trzydziestych pierwszych urodzin.

Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy - napisała wtedy na swoim profilu na Intstagramie.

Zobacz zdjęcia Kasi Tusk w ciąży w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MICHAŁ SZPAK śpiewa "Dziwny jest ten świat". Wzruszający występ przeciw przemocy [WIDEO]