Kasia Tusk pokazała zdjęcia ze ślubu. Córka Donalda Tuska w końcu oficjalnie potwierdziła, że wyszła za mąż za Stanisława Cudnego, któremu wiosną urodzi dziecko. Wcześniej pojawiało się wiele plotek na temat ślubu Kasi Tusk. Ze zdjęć, jakie blogerka publikowała na Instagramie, można było przypuszczać, że Kasia i Stanisław pobrali się latem 2018 roku we Włoszech. To właśnie wtedy Kasia zamieściła w social mediach fotografię z wymownym podpisem: Na pewno na długo zapamiętam ten miesiąc. Na zdjęciu widać było fragment białej kreacji, stąd wniosek, że mogła być to suknia ślubna. I tak też się okazało - kreacja pochodziła z kolekcji polskiej marki Warsaw Poet, oferującej m.in. stylizacje ślubne. Potem w listopadzie gruchnęła wiadomość, że Kasia Tusk jest w ciąży. Choć córka byłego premiera Polski nigdy nie komentuje donosów na temat jej życia prywatnego, tym razem postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Opublikowała na Instagramie piękne czarno-białe zdjęcie, na którym stoi w ramionach męża, a jej ciążowy brzuch skrywa jego marynarka. Posypały się gratulacje - z powodu i ciąży, i z powodu ślubu. Tymczasem zdjęcia ze ślubu Kasi Tusk i Staszka Cudnego po raz pierwszy możemy zobaczyć dopiero teraz! A wszystko za sprawą aukcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której blogerka wystawiła... swoją suknię ślubną. Przy okazji pojawiło się pytanie: czy Tusk i Cudny nie pobrali się o wiele, wiele wcześniej, niż wszyscy sądzili?

Suknia ślubna Kasi Tusk na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019

Otóż Kasia Tusk wyznaje, że jej suknia ślubna ma już... 5 lat! Czy więc ślub blogerki miał miejsce już w 2014 roku? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona. Ale przynajmniej wiemy, jaką stylizację wybrała na ślub. Prosta, dziewczęca i utrzymana w stylu boho kreacja prezentuje się wspaniale na zdjęciach. Jak wyjaśnia Kasia:

Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy.

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja.

Licytacja sukni ślubnej Kasi Tusk odbywa się TUTAJ>>