Kasia Tusk jest jedną z blogerek, które pilnie strzegą swojej prywatności. Chociaż dziś spełnia się w roli troskliwej matki i kochającej żony, informacje zarówno o jej porodzie, jak i ślubie, dotarły do mediów ze sporym opóźnieniem. Ani na blogu, ani w mediach społecznościowych Kasia Tusk nie pokazuje twarzy córeczki, a wspólne zdjęcia z mężem są prawdziwą rzadkością. Ujęcia z rodziną są zazwyczaj subtelne, wykonywane ze sporej odległości i emanuje z nich ciepło oraz czułość. Podobny klimat ma nowy wpis na blogu Kasi Tusk, w którym blogerka opublikowała aktualne zdjęcia z mężem i roczną córeczką.

Rodzinne zdjęcia Kasi Tusk z mężem i córką

Córka Kasi Tusk przyszła na świat pod koniec stycznia 2019 roku. Od tego czasu mała Liliana jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy poświęcają jej każdą wolną chwilę. Na najnowszych rodzinnych fotografiach Kasi Tusk i Staszka Cudnego widzimy, jak w gronie rodziny spędzają leniwą niedzielę w domu.

-  Dzisiejszy tekst pierwotnie miał wyglądać ciutkę inaczej – chciałam zaprezentować trochę bardziej wyszukany przepis, pokazać eleganckie sukienki od MLE Collection na nowy sezon i nakłaniać Was do aktywnego spędzania czasu – na przykład na lodowisku. Doszłam jednak do wniosku, że nie powinnam wymagać od swoich Czytelniczek więcej niż od samej siebie – nie kręcę teraz piruetów w łyżwach na nogach, tylko siedzę w dresie i przebieram nóżkami na myśl o tarzaniu się po podłodze z dzieckiem i Portosem i oglądaniu telewizji - napisała na blogu Kasia Tusk.

Rodzinne posty Kasi Tusk to prawdziwa gratka dla fanów blogerki. Obserwatorzy nie ukrywają, że uwielbiają oglądać domowe ujęcia jej uroczej gromadki i zawsze zostawiają pod nimi wiele pozytywnych komentarzy.

Zdjęcia Kasi Tusk z mężem i córką obejrzycie w GALERII.