To już pewne - Kasia Tusk i Stanisław Cudny niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Radosną nowinę potwierdziła właśnie sama blogerka. Zrobiła to zawoalowany sposób, ale zdjęcia mówią same za siebie - ciążowe krągłości widać gołym okiem, a przyszła mama wygląda kwitnąco!

Kasia Tusk jest w drugiej ciąży

O tym, że blogerka jest w ciąży, spekulowano od kilku miesięcy. W mediach pojawiały się zdjęcia wykonane z ukrycia, na których widać było zaokrąglony brzuch blogerki. Ostatnio za potwierdzenie wyjątkowego stanu uznano wypowiedź teściowej Tusk, Anny Lutomskiej. 

Jakże to wieści szybko się rozchodzą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy - zdradziła na łamach "Super Expressu" Anna Lutomska.

Fakt ten potwierdziła dopiero teraz sama blogerka. Pośród pięknych ujęć z malowniczej Toskanii pojawiły się takie, na których widać wyraźnie zaokrąglony brzuch. 

Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Oczywiście ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki - napisała.

Serdecznie gratulujemy!

Najnowsze zdjęcia blogerki znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Letnia sukienka Kasi Tusk z sieciówki wyprzedaje się w ekspresowym tempie. Wiemy, co to za marka i gdzie kupić podobną