Kasia Tusk potwierdziła ciążę! Pokazała wspólne zdjęcie z mężem, Stanisławem Cudnym, a w podpisie pod nim odniosła się do krążących od dawna plotek: Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest - zaczęła swój wpis blogerka. -Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. Nowe zdjęcie i wpis Kasia Tusk opatrzyła wymownym hashtagiem #ourbiggestproject (nasz największy/najważniejszy projekt).

Kasia Tusk potwierdza ciążę

To pierwszy raz, kiedy córka Donalda Tuska podzieliła się publicznie tak intymnym zdjęciem z partnerem, a od niedawna mężem. Staszek Cudny trzyma na nim swoją ukochaną w ramionach i czule okrywa połami swojej marynarki. O tym, że Kasia Tusk wyszła za mąż informowano już w połowie sierpnia. Wkrótce potem blogerka zaczęła dodawać na Instagram wymowne zdjęcia. Jedno z nich sugerowało, że Tusk i Cudny pobrali się latem w Rzymie. Z kolei informacja o ciąży Kasi Tusk przedostała się do mediów w połowie września. Jak widać, Kasia i Staszek są bardzo szczęśliwi i już czekają na narodziny dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka? Na tę wiadomość trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Kasia Tusk i Staszek Cudny są razem ponad 10 lat. Cudny studiował architekturę, dziś prowadzi własną firmę, produkującą listwy podłogowe. Stanisław jest bratem przyjaciółki Tusk, Zosi Cudny. To właśnie przez nią córka Donalda Tuska poznała przyszłego męża oraz ojca swojego dziecka. Przypomnijmy, że Kasia i Staszek zaręczyli się już 5 lat temu. Pobrali się w sekrecie, prawdopodobnie latem tego roku w Rzymie. Zdradziła ich kreacja, jaką Tusk miała wtedy na sobie - marka, którą blogerka pokazała na Instagramie, specjalizuje się w sukniach ślubnych [ZOBACZ]. Choć pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Katarzyna Tusk nie napisała ani tego, że jest w ciąży, ani tego, że wyszła za mąż, to jednak wymowna poza, rozradowane spojrzenie i sama obecność ukochanego na fotografii jasno potwierdzają obie rzeczy.