Kasia Tusk opublikowała zdjęcie z wózkiem. Tym samym córka Donalda Tuska potwierdziła, że została mamą. Przypomnijmy, że wiadomość o tym, iż Kasia Tusk urodziła córkę, obiegła media pod koniec stycznia. Blogerka napisała wtedy, że styczeń stał się dla niej wyjątkowym miesiącem. Dodatkowo na Twitterze pojawiły się informacje, że premier Tusk został dziadkiem. Nikt z rodziny Tusków nie odniósł się jednak w żaden sposób do tych plotek. Aż do teraz, kiedy to Kasia Tusk dodała na Instagram zdjęcie z wózkiem. A czy zdradziła też płeć dziecka?

Kasia Tusk nowe zdjęcie podpisała: No words needed, co znaczy: słowa są zbędne. I rzeczywiście, wózek jest wyraźnym dowodem na to, że Tusk została mamą - nie musi już niczego tłumaczyć. Wózek Kasi Tusk jest czarny, elegancki i pochodzi z butiku Muppetshop. Zaopatrują się w nim też inne gwiazdy, m.in. Weronika Rosati. Na fotografii nie widać też już ani śladu ciążowego brzuszka. Kasia wygląda pięknie, wcale nie wydaje się zmęczona trudami życia młodej mamy. Jak widać, macierzyństwo bardzo jej służy!

Z kolei nowy wpis na blogu MakeLifeEasier Kasia zatytułowała "New Chapter", czyli "nowy rozdział". Bo, rzeczywiście, w jej życiu zaczął się zupełnie nowy rozdział.

Wybitnie krótki i jednocześnie cudowny – taki był spacer, na który wybraliśmy się w ostatnim tygodniu. Portos szalał z radości, że w końcu wyszliśmy na zewnątrz wszyscy razem. Mróz nie zdążył nawet uszczypnąć nas w nos, bo tak szybko schowaliśmy się do samochodu, ale w ciągu tych kilku chwil udało nam się zrobić chyba z milion zdjęć. Kilka z nich – tych mniej osobistych – widzicie dziś w formie "Look of the Day". Resztę chowamy do rodzinnego albumu - napisała Kasia Tusk na blogu.

Nowe zdjęcia blogerki zamieszczamy w GALERII, a poniżej nowy post Tusk na Instagramie.

Kasi i jej mężowi, Staszkowi Cudnemu, serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No words needed...Spóźnialskich zapraszam na blog #newchapter #piesPortos

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl) Lut 4, 2019 o 6:20 PST