Kasia Tusk wzięła ślub? Taka informacja obiegła media dwa tygodnie temu, kiedy to paparazzi przyłapali partnera córki premiera Donalda Tuska z obrączką na serdecznym palcu. Zapytany o nią Staszek Cudny nie zamierzał zaprzeczać: "- To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną" - odpowiedział dziennikarzowi Super Expressu i przyjął gratulacje od tabloidu. Kasia Tusk i jej wybranek najwyraźniej uznali, że 10 lat to już w zupełności wystarczający okres, po którym można zdecydować, że znalazło się partnera na resztę życia. Blogerka w lipcu dodała na swój Instagram zdjęcia z Rzymu w długiej, białej sukni. Czyżby była to suknia ślubna Kasi Tusk?

Suknia ślubna Kasi Tusk ZDJĘCIA

Biała suknia ślubna, w której Kasia Tusk pozowała na tle Fontanny di Trevi w Rzymie to dzieło marki Warsaw Poet. Ceny za suknie marki mieszczą się w przedziale 3500 - 7500 złotych. Pod zdjęciem w sukni Kasia Tusk napisała: "Na pewno na długo zapamiętam ten miesiąc".

ZOBACZ TEŻ: KASIA TUSK jest w ciąży?! Widać już zaokrąglony brzuszek

Kim jest mąż Kasi Tusk - Stanisław Cudny?

Kasia Tusk i jej partner Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż 31-letniej blogerki jest jej rówieśnikiem. Z wykształcenia jest architektem i prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Od samego początku para unika mediów i rozgłosu. Pomimo długiego stażu ich związku, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których pokazali się razem publicznie. To właśnie jest ich recepta na szczęśliwą relację? Jak na razie sprawdza się idealnie - gratulacje!