Kasia Tusk nie przestaje realizować się w świecie blogosfery. Na łamach swojego bloga "Make Life Easier" chwali się kulinarnymi eksperymentami, modowymi stylizacjami i licznymi podróżami. Córka premiera dba szczególnie o to, aby na opublikowanych przez nią zdjęciach panował porządek, a każdy detal był dokładnie przemyślany.

Czasem artyzm Kasi wydaje się nieco kontrowersyjny. Kiedyś blogerka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, prezentujące... buta leżącego na zastawionym stole. Wiele uwagi wzbudzało też mieszkanie Kasi. Na jej blogu można było znaleźć zdjęcia jedynie fragmentów jej domowego zacisza. Mieszkanie Kasi Tusk jest przede wszystkim bardzo jasne i dokładnie przemyślane, wygląda jakby zostało zaprojektowane od początku do końca. Nie brakuje w nim białych mebli, jasnych ścian, kwiatów i modowych magazynów. 

Oczywiście jak na Kasię przystało, pokój jest nieskazitelnie czysty i wygląda, jakby był wyjęty z katalogu wnętrzarskiego! Nie da się ukryć, że blogerka uwielbia otaczać się ładnymi przedmiotami.

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda mieszkanie Kasi Tusk!