Blog Kasi Tusk Makelifeeasier jest jednym z najbardziej poczytnych blogów lifestyle'owych w Polsce. Przez kilka lat obecności w sieci, córka byłego premiera zgromadziła liczną grupę czytelników, z którymi chętnie dzieli się ulubionymi kosmetykami, przepisami, zdjęciami z dzieckiem, czy fotografiami wnętrz sopockiego domu. Fanki cenią jej minimalistyczny styl i chętnie się nim inspirują. Niedawno okazało się też, że Kasia jest "inspiracją" nie tylko dla swoich obserwatorek, ale również dla dużych marek - głośno było o popularnej hiszpańska sieciówce, która opublikowała jedno z jej zdjęć w sklepie internetowym bez wiedzy blogerki.

Dom Kasi Tusk udekorowany na święta [zdjęcia]

Czytelniczki Kasi Tusk chętnie inspirują się również dekoracjami świątecznymi, którymi przyozdabia dom ich idolka. Co roku wyczekują specjalnego wpisu, z którego czerpią pomysły i przenoszą je do własnych wnętrz. W tym roku Kasia wzięła się za świąteczne ozdabianie domu już 1 grudnia. 

- Jeśli ktoś myślał, że obecna sytuacja stłamsi ducha świąt u Makelifeeasier, to się mylił. Prezentownik jest inny, bo inne będzie też Boże Narodzenie, ale niektóre rzeczy nie powinny się zmieniać. Portos na przykład nigdy, ale to nigdy nie przestanie pomagać mi w czasie świątecznych sesji. W ogóle na brak pomocników nie powinnam narzekać - czytamy na Instagramowej relacji, w której występują mała Liliana i pies Portos.

Minimalistycznie zapakowane prezenty, świąteczne girlandy i klimatyczne świecidełka bardzo przypadły do gustu fankom Kasi Tusk. - Wspaniały post, piękne zdjęcia, uwielbiam Twoją estetykę; - Jak zwykle klasa Kasiu! Moje koleżanki na studiach z całego świata zachwycają się Twoim blogiem!; - Pięknie i nastrojowo. Czuję się bardzo przyjemnie zainspirowana - piszą w komentarzach.

Zdjęcia świątecznych dekoracji Kasi Tusk obejrzycie w galerii.